Om oss

Søndre Aker Historielag

E-post: styret@sondreaker.no
Telefon: 917 28 155
Postboks 50 Lambertseter, 1101 Oslo

Du kan også besøke vår Facebookside.

 

Styret

Styreleder

Anne Marie Hval Grøgaard

Email: styret@sondreaker.no

Telefon: +47 917 28 155

Styremedlem og nestleder

Ivar Sekne

Email: sekne@online.no

Telefon: +47 907 47 315

Styremedlem og sekretær

Ellen Nygaard

Email: ellen.nygaard@hotmail.com

Telefon:  +47 934 49 604

Styremedlem og økonomi

Per-Inge Slettvold

Email: per_inges@hotmail.com

Telefon: +47 909 52 861

Styremedlem og Web-redaktør

Sissel Marit Bue

Email: sissel.marit.bue@gmail.com

Telefon: +47 992 68 155

Varamedlem

Anne Margrethe Skari

Email: amskari@me.com

Telefon: +47 412 02 427

Varamedlem

Tove Gjersrud

Email: Tove1973@hotmail.com

Telefon: +47 480 83 686